maja 20, 2022

5 pomysłów na prezent na Dzień Matki

pomysł na prezent na dzień matki, inspiracja, upominek dla mamy, prezent dla mamy, dzień mamy, prezent na każdą kieszeń, wyjątkowy prezent, dla mamy

W
ielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, dla mnie to wyjątkowy dzień, aby podziękować Mamie za to, że zawsze jest przy mnie i wspiera w moich decyzjach. Przyznam, że z biegiem lat jest coraz trudniej wygospodarować czas w życiu codziennym, ale są takie dni kiedy nic innego nie jest ważne tylko czas dla bliskich. Podsyłam kilka pomysłów na prezent dla Mamy, ja swój typ już mam, ale może Tobie pomoże jakaś propozycja.  


Wyjątkowa biżuteria 

Chyba nie ma kobiety, która byłaby niezadowolona z otrzymania biżuterii, mogą to być kolczyki, naszyjnik czy przywieszka. Doskonałym rozwiązaniem jest również wręczenie elementu do biżuterii, którą Twoja mama kolekcjonuje. Biżuterię nosi się na co dzień, więc jest to super pomysł, by każdego dnia Mama zerkając na nią miło Ciebie wspominała. Wybierając biżuterię masz szeroki wachlarz możliwości dopasowanej do zasobów portfela, więc jest to świetne rozwiązanie dla każdego. 


Przyjemność poprzez zapach

Klasyk, który zadowoli każdą Mamę, każda kobieta lubi zapachy, a Dzień Mamy jest okazją, aby obdarować ją jakimś nowym pachnidłem lub jej ulubionym, który dobija właśnie dna. Jest to również okazja do obdarowania ją zapachem, którego jeszcze nie zna, a może stanie się tym ulubionym. 


Słodki koszyk

Pomysłem na okazanie wdzięczności i pamięć nie mając dużych środków finansowych, jest podarowanie słodkości. Możesz kupić gotowy zestaw ładnie zapakowany, ale również możesz kupić ulubione łakocie najważniejszej kobiety w życiu i samemu ładnie zapakować. Słodkości zawsze są przyjemnym podarunkiem i wywołują uśmiech na twarzy. 


Wspólny czas i posiłek

Dodatkiem do prezentu, bądź jego główną częścią może być obiad lub kolacja, zrobiona przez Ciebie w domu specjalnie dla Mamy, albo w ulubionej restauracji. Jest to super rozwiązanie i odskocznia od codziennego biegu. Dodatkowo czas na wspólne rozmowy i nadrobienie zaległości. 


Przydatne gadżety

Jeśli Twoja Mama lubi gadżety te mniejsze lub większe, to dobrym pomysłem jest sprezentowanie jej jakiejś nowinki elektronicznej lub kosmetycznej. Takie rzeczy sprawiają radość, a do tego jest szeroki wachlarz do wyboru jeśli chodzi o kategorie produktów. Wszystko zależy od zainteresowań i potrzeb. 


Jestem ciekawa czy Ty masz już prezent dla swojej Mamy, albo może masz inny pomysł na upominek na Dzień Matki?


Miłego dnia, 

Aleksandra


4 komentarze:

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger