maja 18, 2022

Obraz z własnym zdjęciem - nowoczesna dekoracja do każdego wnętrza

Fotoobraz na płutnie, ozdoba domu, wystrój domu, spersonalizowany obraz, obraz z własnym zdjęciem, nowoczesna dekoracja wnętrza, patchwork


Dekoracja domu jest ważnym elementem, który zdecydowanie ociepla wystrój i sprawia, że jest przyjemniej przebywać we własnym domu. Dla mnie nie ma nic lepszego niż ozdoba ścian poprzez wspomnienia na zdjęciach, dzięki temu w każdym momencie mogę wrócić do momentów, które wywołują uśmiech na mojej buzi. Prócz zwykłych ramek świetnym pomysłem są obrazy ze zdjęciem - Galeria Druku, które pięknie wyglądają na ścianach. 


Obrazy ze zdjęciem mają swój urok i przyciągają uwagę, z pewnością wyglądają efektowniej niż ramki ze zdjęciami, a dodatkowo dodają charakteru do wnętrza. Możesz na fotoobrazie umieścić zdjęcia rodzinne, wspomnienia z wakacji, najpiękniejsze ujęcia ze ślubu czy wesela, albo inne fotografie okolicznościowe, na które chcesz stale patrzeć. Polecam odwiedzić sklep z obrazami GaleriaDruku.com.pl i dostosować wszystko do swoich potrzeb.

Fotoobraz na płutnie, ozdoba domu, wystrój domu, spersonalizowany obraz, obraz z własnym zdjęciem, nowoczesna dekoracja wnętrza, patchwork


Korzystając z usług tego sklepu wybrać rozmiar obrazu dopasowany do Twojego wnętrza, ale również materiał, który bardziej Ci odpowiada. Zaletą zdecydowanie jest szybki czas realizacji od 3 do 5 dni, ale jest możliwość wybrania realizacji ekspres - do 48 godzin, co jest super rozwiązaniem, szczególnie jeśli chcemy podarować w prezencie bliskiej osobie taki obraz, a przecież jest to świetny sposób na obdarowanie kogoś. Dodatkowo jeśli zaznaczysz przy składaniu zamówienia, że fotoobraz ma zostać sprezentowany to dostaniesz go zapakowanego w ozdobny papier, bez śladu kosztów jakie ponieśliśmy w środku. Jest możliwość wykonania obrazu w oryginalnej kolorystyce, ale również w efekcie czarno białym lub w kolorach retro, wszystko w zależności jakie odcienie będą pasować do Twojego wystroju. Istnieje również możliwość wyboru, czy boczne krawędzie obrazu mają zostać zadrukowane, czy pozostawione białe. Strona udostępnia również kreator obrazów, więc stworzenie swojej wizji jest bardzo proste i szybkie.  Pomocna może okazać się również galeria Blog Galeriadruku, gdzie znajdziesz inspiracje. 


Masz może w swoim domu fotoobrazy? Lubisz taką formę wspomnień? 


3 komentarze:

 1. Kocham obrazy i zdjęcia. Posiadanie wydruku zdjęcia na płótnie to dobry pomysł ale jeśli chodzi o obrazy, to najlepiej inwestować w sztukę.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego obrazu!^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, sztuka jest piękna, ale można również pogodzić jedno z drugim :)

   Usuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger