O mnie


Mam na imię Ola, od lat prowadziłam bloga pod nazwą Zaczarowana Oczarowana, ale z wiekiem przestałam czuć to i zaszło wiele zmian w moim życiu. 

Obecna nazwa Dwoje we Troje całkowicie opisuje moje życie.
Skąd taka nazwa? Poznałam cudownego mężczyznę z którym jestem zaręczona i przygotowujemy się do ślubu, a ten mężczyzna ma wspaniałego synka i jestem przyszłą macochą dla 6-cio letniego urwisa. Przy tym wszystkim zostałam sobą, osobą, która uwielbia świat beauty i luźne tematy związane z codziennością. 

Dwoje we Troje jest miejscem, gdzie przybliżę Ci nasz patchwork i jego funkcjonowanie, mamy wypracowane swoje schematy przez wiele błędów i powodzeń, którymi chcę się z Tobą dzielić, a przy tym pozostać przy tematyce związanej ze światem beauty. 

Zaczynając nasza relację, byłam panienką bez dzieci i nie wiedziałam z czym się wiąże codzienność wychowywania 6-cio latka. Konkretnych porad i informacji w internecie nie ma wiele, stąd narodził się pomysł, by odświeżyć mój dotychczasowy kącik internetowy, dodać nowe treści i słać Ci swoje doświadczenia i opinie. 

Mam nadzieję, że Ty również włączysz się w bycie częścią tego miejsca i będziesz dzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami. 
Brak komentarzy:

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger