Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty
sierpnia 03, 2014
Paznokciowy look - a może tak owocowe paznokcie ?
Witajcie :)
Jak przystało na wakacje i paznokcie muszą je oznaczać. Tak więc w tym roku na pierwszy wyjazd padło na owocowe pazurki, bardziej arbuzowe, ale i truskawką można je nazwać. Mam nadzieję, że się Wam spodobają i koniecznie piszcie co o nich myślicie. Jak zawsze blogger troszkę zmienił kolorki i zamiast bieli jest niebieski, ale na żywo wszystko prezentuje się tak jak powinno.
lipca 13, 2014
Paznokciowy Look - odbiła mi palma
Witajcie :)
Pamiętacie paznokcie ombre z zachodem słońca ? Jak nie to zapraszam <TUTAJ> dla przypomnienia. Dziś postanowiłam pokazać ulepszoną wersję z palmą, czyli wakacyjną wersję zachodu słońca. Premiera działań ze stemplem, więc koniecznie piszcie jak Wam się podoba.
czerwca 15, 2014
Paznokciowy look - Golden Rose Color Expert
Witajcie :)
Ostatnio pokazywałam Wam moje nowości lakierowe, a dziś chciałam pokazać jak prezentuje się jeden z nowych cudeniek Golden Rose. A mianowicie jest to lakier Golden Rose Color Expert nr 22, pierwsza warstwa mnie nie zachwyciła, ale już druga sprawiła, że lakier dołączył do moich ulubieńców.
czerwca 08, 2014
Paznokciowy look - Niebo z kropkami
Witajcie :)
Ostatnio moje paznokcie postanowiły żyć własnym życiem i udać się na spacer, dlatego wszystkie trafiły pod pilniczek i w konsekwencji są krótkie, aż dziwnie mi z nimi. Mimo wszystko postanowiłam umieścić post paznokciowy jak co niedzielę z lakierami Golden Rose, a mianowicie nowiutkim w mojej kolekcji Golden Rose Rich Color nr 49 i starszym Golden Rose Rich Color nr 38.
Paznokcie jak zwykle pokryłam bazą w postaci odżywki Eveline, a następnie po jednej warstwie Golden Rose Rich Color nr 49. Na wskazującym i serdecznym palcu za pomocą sondy namalowałam kropeczki Golden Rose Rich Color nr 38. Oba lakiery się świetnie trzymają, pięknie pokrywają co w całości tworzy ciekawy manicure który prezentuje się tak :
I jak Wam się podoba ?
czerwca 01, 2014
Paznokciowy look - spotkanie piasków dwóch
Witajcie :)
Zauroczona piaskami jestem od pierwszego kontaktu z nimi. Kolekcja tych lakierów rośnie u mnie z bardzo szybko i ciągle mi ich mało. Dziś dwa piaski z czego jeden dobrze znacie i pokazał się już na blogu a mowa o Golden Rose Holiday nr 54, natomiast drugi to Golden Rose Holiday nr 62. Ma on w swoim różowym kolorze niebieskie drobinki brokatowe, które pięknie się mienią.
Bazą jest Eveline Diamentowa odżywka, a później piaski po dwie warstwy każdy. Efekt prezentuje się tak:
Jak Wam się podoba taka wersja paznokci ?
maja 25, 2014
Paznokciowy look - piaskowy brąz
Witajcie :)
Ten weekend bardzo intensywnie u mnie przebiega, ale z ładną pogodą i dużą ilością wrażeń, mam nadzieje, że tak samo jest u Was. Dziś chciałam pokazać Wam lakier do którego nie mogę się przekonać kolorystycznie, choć na okres jesień-zima będzie pewnie moim ulubieńcem, a mowa o pisku z Golden Rose Holiday nr 58. Zobaczcie same.
Paznokcie pokryte są odżywką Eveline i dwoma warstwami lakieru. A efekt prezentuje się tak :
A tak wygląda z lampą :
Trwałość tych lakierów jest idealna i bardzo dobrze się noszą. Więc polecam tą serię.
A jak Wam się podoba, co o nim sądzicie ? Co uważacie o piaskowych lakierach ?
maja 18, 2014
Paznokciowy look - zachód słońca na paznokciach
Witajcie :)
Zawsze podobały mi się paznokcie ombre, ale nie chciało mi się samej bawić w takie zdobienie i uważałam, że to się nie uda. No i stało się wykonałam swoje pierwsze pazurki w stylu ombre i chyba całkiem nieźle wyszły, ale to pozostawiam Wam w ocenie.
Na początku jak zwykle używam odżywki z Eveline jako bazy pod lakier, a następnie nakładam dwie warstwy białego lakieru - Wibo French Manicure nr 1. Jak całość wyschnie, zaczynamy zabawę.
Wybieramy kolorki jakie chcemy mieć na paznokciach, w moim przypadku padło na 3 kolory od najciemniejszego - Editt z serii Glamour, ale nie jestem w stanie powiedzieć numerku, Bell Air Flow nr 709, Bell Air Flow nr 708. Nakładam każdy lakier paskami od ciemniejszego do jaśniejszego koloru i odciskamy na paznokciach gąbeczką umoczoną w lakierach. Robimy to do uzyskania oczekiwanej intensywności. Po wykonaniu czyścimy skórki zmywaczem i nakładamy nabłyszczacz. Wszystko krok po kroku pokazane jest na zdjęciach.
Całość prezentuje się tak :
Mimo kilku warstw sam manicure schnie bardzo szybko, a trwałość jest zaskakująco zadowalająca. Niestety blogger przekłamuje troszkę kolory i nie widać wyraźnie koloru przejściowego.
Lubicie takie malowanie paznokci ? Jak mój pierwszy raz wyszedł ?
maja 11, 2014
Paznokciowy look - żółciutkie rozczarowanie, po wielkim oczarowaniu !
Witajcie :)
W ostatnim ShinyBox był lakier z firmy Donegal, a mi trafil się kolorek bardzo jasnego żółtego. Tak jestem lakieromaniaczką, paznokciomaniaczką i uwielbiam malować paznokcie oraz często zmieniać umalowanie, ale to co ten lakier dał to porażka... Będzie wiele zdjęć, więc polecam kawkę lub herbatkę i zapraszam do oglądania :)
Na początek jak zawszę nakłądam odżywkę z Eveline jako bazę i dwie warstwy lakieru.
Lakier ma śliczny odcień w rzeczywistości jest to bardzo delikatny blady żółty, a takiego kolorku szukałam bardzo długo, do tego przyjemny pędzelek do aplikacji. Niestety ma wiele minusów, malowani nim jest koszmarem, strasznie się marze i nierównomiernie nakłada. Po dwóch warstwach w dalszym ciągu przebija, a do tego tworzy smugi i miejscami jest mniej lakieru. Do tego schnie bardzo długo, po pomalowaniu paznokci ok 17 i położeniu się późno i tak następnego dnia jesy pościel i kreski odciśniętych paznokci. Trwałość dwa dni.
Całe szczęście, że to małe opakowanie i szkoda, że tak się dzieje, bo w kolorze jestem zauroczona.
Znacie te lakiery?
maja 04, 2014
Paznokciowy look - piasek na piasku Golden Rose
Witajcie :)
Dziś pokazuje Wam mój nowy piasek z Golden Rose Holiday o nr 54. Jest to kolorek, który chodził za mną od dawna, a zakupiłam go wraz z jeszcze jednym będąc w Jastarni za jedyne 10 zł, bo jak to Pani w sklepiku stwierdziła mają drobinki więc są troszkę droższe. Przepraszam za zdjęcia, ale były robione ostatniego dnia mojego pobytu nad morzem, gdzie słoneczko strajkowało i był straszny wiatr. Co za tym idzie zdjęcia były wielkim wyzwaniem i podczas nich miałam mocny peeling na twarzy, a raczej biczowanie :)
Standardowo paznokcie mają bazę w postaci Eveline Diamentowe paznokcie i dwie cienkie warstwy lakieru. Czy Wam też się wydaje, że ten Holiday na paznokciach ma lekko fioletowy odcień ? Całość prezentuje się tak :
I jak podoba Wam się piasek ? Lubicie lakiery o takim wykończeniu ?

