Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty
Niebieskie kocie oko na paznokciach.

lipca 03, 2019

Niebieskie kocie oko na paznokciach.


Inspiracja na paznokcie hybrydowe, kocie oko, paznocie

Kocie oko jak już kiedyś pisałam to świetny sposób na szybkie zdobienie paznokci. To właśnie dlatego stale powiększa się moja kolekcja jeśli chodzi o kolory. Jakiś czas temu wpadł w moje ręce błękitny odcień z pięknym zielonym kocim okiem. Jak się prezentuje na paznokciach? Zobacz. 
Szybkie i proste zdobienie paznokci. Bordowe kocie oko.

marca 07, 2019

Szybkie i proste zdobienie paznokci. Bordowe kocie oko.

Pomysł na paznokcie, hybrydowy Cat Eye, metaliczny wzór na paznokciach, zdobienie paznokci

Efekt kociego oka na paznokciach od dawna mnie ciekawił, ale długo zbierałam się by kupić lakiery i wypróbować go na sobie. Ostatnio wpadł w moje ręce lakier Propolis w odcieniu 028 i jest to piękne bordo. Jak się wykonuje cat eye na paznokciach i jak wygląda? Sprawdź.
Paznokciowy look - a może tak owocowe paznokcie ?

sierpnia 03, 2014

Paznokciowy look - a może tak owocowe paznokcie ?

Witajcie :)


Jak przystało na wakacje i paznokcie muszą je oznaczać. Tak więc w tym roku na pierwszy wyjazd padło na owocowe pazurki, bardziej arbuzowe, ale i truskawką można je nazwać. Mam nadzieję, że się Wam spodobają i koniecznie piszcie co o nich myślicie. Jak zawsze blogger troszkę zmienił kolorki i zamiast bieli jest niebieski, ale na żywo wszystko prezentuje się tak jak powinno.

Paznokciowy Look - szarość w kropkach

lipca 27, 2014

Paznokciowy Look - szarość w kropkach

Witajcie :)


Dawno nie miałam szarych paznokci, a lakier w tym kolorze został zapomniany przeze mnie i zalegał w pudelku. Jak odkryłam go w swojej kolekcji na nowo od razu chciałam mieć a paznokciach z dodatkiem żółtego neonu i padło na kropki w tym kolorze. A całość zaprezentowała się następująco.

Paznokciowy Look - odbiła mi palma

lipca 13, 2014

Paznokciowy Look - odbiła mi palma

Witajcie :)


Pamiętacie paznokcie ombre z zachodem słońca ? Jak nie to zapraszam <TUTAJ> dla przypomnienia. Dziś postanowiłam pokazać ulepszoną wersję z palmą, czyli wakacyjną wersję zachodu słońca. Premiera działań ze stemplem, więc koniecznie piszcie jak Wam się podoba.
Paznokciowy look - koralowy Golden Rose

czerwca 29, 2014

Paznokciowy look - koralowy Golden Rose

Witajcie :)


Wracam do swojej ulubionej serii z Golden Rose, a dokładnie nowego nabytku jakim jest Rich Color nr 17. Jest to piękny koralowy kolor, który zachwycił mnie od pierwszego przejechania pędzelkiem po płytce i ciekawa jestem jak Wam się spodoba. 

Paznokciowy look - Golden Rose Color Expert

czerwca 15, 2014

Paznokciowy look - Golden Rose Color Expert

Witajcie :)


Ostatnio pokazywałam Wam moje nowości lakierowe, a dziś chciałam pokazać jak prezentuje się jeden z nowych cudeniek Golden Rose. A mianowicie jest to lakier Golden Rose Color Expert nr 22, pierwsza warstwa mnie nie zachwyciła, ale już druga sprawiła, że lakier dołączył do moich ulubieńców. 

Paznokciowy look - Niebo z kropkami

czerwca 08, 2014

Paznokciowy look - Niebo z kropkami

Witajcie :)


Ostatnio moje paznokcie postanowiły żyć własnym życiem i udać się na spacer, dlatego wszystkie trafiły pod pilniczek i w konsekwencji są krótkie, aż dziwnie mi z nimi. Mimo wszystko postanowiłam umieścić post paznokciowy jak co niedzielę z lakierami Golden Rose, a mianowicie nowiutkim w mojej kolekcji Golden Rose Rich Color nr 49 i starszym Golden Rose Rich Color nr 38


Paznokcie jak zwykle pokryłam bazą w postaci odżywki Eveline, a następnie po jednej warstwie Golden Rose Rich Color nr 49. Na wskazującym i serdecznym palcu za pomocą sondy namalowałam kropeczki Golden Rose Rich Color nr 38. Oba lakiery się świetnie trzymają, pięknie pokrywają co w całości tworzy ciekawy manicure który prezentuje się tak :







I jak Wam się podoba ? 
Paznokciowy look - spotkanie piasków dwóch

czerwca 01, 2014

Paznokciowy look - spotkanie piasków dwóch

Witajcie :)


Zauroczona piaskami jestem od pierwszego kontaktu z nimi. Kolekcja tych lakierów rośnie u mnie z bardzo szybko i ciągle mi ich mało. Dziś dwa piaski z czego jeden dobrze znacie i pokazał się już na blogu a mowa o Golden Rose Holiday nr 54, natomiast drugi to Golden Rose Holiday nr 62. Ma on w swoim różowym kolorze niebieskie drobinki brokatowe, które pięknie się mienią.


Bazą jest Eveline Diamentowa odżywka, a później piaski po dwie warstwy każdy. Efekt prezentuje się tak:



Jak Wam się podoba taka wersja paznokci ?
Paznokciowy look - piaskowy brąz

maja 25, 2014

Paznokciowy look - piaskowy brąz

Witajcie :)


Ten weekend bardzo intensywnie u mnie przebiega, ale z ładną pogodą i dużą ilością wrażeń, mam nadzieje, że tak samo jest u Was. Dziś chciałam pokazać Wam lakier do którego nie mogę się przekonać kolorystycznie, choć na okres jesień-zima będzie pewnie moim ulubieńcem, a mowa o pisku z Golden Rose Holiday nr 58. Zobaczcie same.


Paznokcie pokryte są odżywką Eveline i dwoma warstwami lakieru. A efekt prezentuje się tak :







A tak wygląda z lampą :


Trwałość tych lakierów jest idealna i bardzo dobrze się noszą. Więc polecam tą serię.

A jak Wam się podoba, co o nim sądzicie ? Co uważacie o piaskowych lakierach ?
Paznokciowy look - zachód słońca na paznokciach

maja 18, 2014

Paznokciowy look - zachód słońca na paznokciach

Witajcie :)


Zawsze podobały mi się paznokcie ombre, ale nie chciało mi się samej bawić w takie zdobienie i uważałam, że to się nie uda. No i stało się wykonałam swoje pierwsze pazurki w stylu ombre i chyba całkiem nieźle wyszły, ale to pozostawiam Wam w ocenie. 


Na początku jak zwykle używam odżywki z Eveline jako bazy pod lakier, a następnie nakładam dwie warstwy białego lakieru - Wibo French Manicure nr 1. Jak całość wyschnie, zaczynamy zabawę. 
Wybieramy kolorki jakie chcemy mieć na paznokciach, w moim przypadku padło na 3 kolory od najciemniejszego - Editt z serii Glamour, ale nie jestem w stanie powiedzieć numerku, Bell Air Flow nr 709, Bell Air Flow nr 708. Nakładam każdy lakier paskami od ciemniejszego do jaśniejszego koloru i odciskamy na paznokciach gąbeczką umoczoną w lakierach. Robimy to do uzyskania oczekiwanej intensywności. Po wykonaniu czyścimy skórki zmywaczem i nakładamy nabłyszczacz. Wszystko krok po kroku pokazane jest na zdjęciach.


Całość prezentuje się tak :








Mimo kilku warstw sam manicure schnie bardzo szybko, a trwałość jest zaskakująco zadowalająca. Niestety blogger przekłamuje troszkę kolory i nie widać wyraźnie koloru przejściowego. 

Lubicie takie malowanie paznokci ? Jak mój pierwszy raz wyszedł ? 
Paznokciowy look - żółciutkie rozczarowanie, po wielkim oczarowaniu !

maja 11, 2014

Paznokciowy look - żółciutkie rozczarowanie, po wielkim oczarowaniu !

Witajcie :)


W ostatnim ShinyBox był lakier z firmy Donegal, a mi trafil się kolorek bardzo jasnego żółtego. Tak jestem lakieromaniaczką, paznokciomaniaczką i uwielbiam malować paznokcie oraz często zmieniać umalowanie, ale to co ten lakier dał to porażka... Będzie wiele zdjęć, więc polecam kawkę lub herbatkę i zapraszam do oglądania :)



Na początek jak zawszę nakłądam odżywkę z Eveline jako bazę i dwie warstwy lakieru.




Lakier ma śliczny odcień w rzeczywistości jest to bardzo delikatny blady żółty, a takiego kolorku szukałam bardzo długo, do tego przyjemny pędzelek do aplikacji. Niestety ma wiele minusów, malowani nim jest koszmarem, strasznie się marze i nierównomiernie nakłada. Po dwóch warstwach w dalszym ciągu przebija, a do tego tworzy smugi i miejscami jest mniej lakieru. Do tego schnie bardzo długo, po pomalowaniu paznokci ok 17 i położeniu się późno i tak następnego dnia jesy pościel i kreski odciśniętych paznokci. Trwałość dwa dni. 








Całe szczęście, że to małe opakowanie i szkoda, że tak się dzieje, bo w kolorze jestem zauroczona.
Znacie te lakiery?
Paznokciowy look - piasek na piasku Golden Rose

maja 04, 2014

Paznokciowy look - piasek na piasku Golden Rose

Witajcie :) 


           Dziś pokazuje Wam mój nowy piasek z Golden Rose Holiday o nr 54. Jest to kolorek, który chodził za mną od dawna, a zakupiłam go wraz z jeszcze jednym będąc w Jastarni za jedyne 10 zł, bo jak to Pani w sklepiku stwierdziła mają drobinki więc są troszkę droższe. Przepraszam za zdjęcia, ale były robione ostatniego dnia mojego pobytu nad morzem, gdzie słoneczko strajkowało i był straszny wiatr. Co za tym idzie zdjęcia były wielkim wyzwaniem i podczas nich miałam mocny peeling na twarzy, a raczej biczowanie :)


Standardowo paznokcie mają bazę w postaci Eveline Diamentowe paznokcie i dwie cienkie warstwy lakieru. Czy Wam też się wydaje, że ten Holiday na paznokciach ma lekko fioletowy odcień ?  Całość prezentuje się tak :







I jak podoba Wam się piasek ? Lubicie lakiery o takim wykończeniu ?
Copyright © DwojeWeTroje , Blogger