kwietnia 26, 2019

Szybki sposób na pozbycie się makijażu wodoodpornego.


Stosujesz produkty wodoodporne w swoim makijażu? Ja często sięgam po pomady, które ciężko jest zmyć oraz stałym punktem u mnie to pomadki długotrwałe. Przyznam, że zazwyczaj mam ogromy problem z pozbyciem się koloru z ust i spędzam dużo czasu na oczyszczeniu ich. Jakiś czas temu wpadł w moje ręce płyn micelarny dwufazowy Dermedic. Jak dale sobie radę? Zobacz.

Poręczne opakowanieProdukt zamknięty jest w butelce z twardego plastiku, zakręcanej, a aplikacja odbywa się przez odpowiedni dozownik. Konsystencja jest tłusta i lejąca, ale bardzo przyjemnie się jej używa. Zapach płynu jest delikatny, a wydajność standardowa jak w tego typu produktach.


Szybkie oczyszczenie i nawilżeniePłyn przeznaczony jest do zmywania nawet najtrwalszego makijażu i przyznaję, ze idealnie się do tego nadaje. Osobiście stosowałam go w demakijażu ust i brwi, natomiast poprosiłam koleżankę o sprawdzenie jego działania na rzęsach. Jakie są wnioski? Przy szminkach zastygających, długotrwałych wystarczy jedno pociągnięcie po ustach wacikiem, a mamy praktycznie zmyty makijaż. Minimalnie kolor rozmazuje się w okolicy ust, ale bardzo szybko to usuwam, natomiast przy precyzyjnym zmywaniu, nie ma mowy o zmyciu makijażu z okolic ust. Najmilszym zaskoczeniem jest fakt, że płyn dodatkowo nawilża usta czy skórę, pozostawia te miejsca miękkie i jakby odżywione. Nie ma najmniejszego efektu ściągnięcia czy wysuszenia. Brwi zmywa idealnie z pomad wodoodpornych, już po kilku delikatnych pociągnięciach nie ma produkty. Oczywiście zwykłe podkłady i pudry bardzo szybko usuwają się ze skóry. Z rzęs zmywa bardzo szybko tusz, a przy tym nie trzeba mocno pocierać ich, co nie powoduje wyrywania ich. Dodatkowo nie podrażnia oczy, nie powoduje łzawienia ani uczulenia. Jest to zdecydowanie produkt, po który sięgam z przyjemnością mimo, że nie należę do fanek płynów dwufazowych. Idealnie zmywa makijaż, nawilża i pozytywnie wpływa na skórę, nie można chcieć więcej, jestem na tak i z czystym sumieniem polecam Ci wypróbować go.

Cena ok 26 zł

✓zmywanie makijażu ✓nawilżenie  ✓odżywienie  ✓aplikacja   ✓zapach  
✓napięcie skóry


Stosujesz sera do twarzy? Znasz to serum?
Miłego dnia!
Aleksandra Anna

6 komentarzy:

 1. Wersji dwufazowej nie znam, ale lubię podstawowy płyn micelarny tej marki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię zwykły płyn micelarny Dermedic, ciekawa jestem czy dwufazówka równie dobrze by mi się spisywała?

  OdpowiedzUsuń
 3. Płynów dwufazowych używam jedynie do demakijażu oczu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam okazji by go stosować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie dla takich postów uwielbiam odwiedzać od czasu do czasu Twój blog!

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger