marca 05, 2019

Jakie zastosowania ma szampon w piance?

szampon dla dzieci, pielęgnacja przedłużanych rzęs

Czy szampon dla dzieci mogą stosować tylko one? Czy mają tylko jedno zastosowanie? Odpowiadając na te pytania podwójnie mówię nie. Ja stosuje szampony w piance przeznaczone dla dzieci i w dodatku najczęściej nie w pielęgnacji włosów na głowie, a w myciu twarzy i rzęs. Taką rolę pełni właśnie u mnie szampon Johnson&Johnson Baby, łatwo spłukujący się szampon w piance. Jak go stosuję? Zobacz.

Lekka pianka w praktycznym opakowaniu


 szampon dla dzieci, pielęgnacja przedłużanych rzęs

Szampon zamknięty jest w plastikowej butelce z pompką, co ułatwia wydostanie się produktu ze środka. Jedno naciśnięcie wydostaje odpowiednią ilość produktu. Konsystencja szamponu to delikatna pianka, która jest biała. Zapach jest neutralny, niewyczuwalny. Wydajność jest fantastyczna, pianka starczy na wiele użyć.


Delikatne oczyszczenie i łatwe spłukiwanie


szampon dla dzieci, pielęgnacja przedłużanych rzęs

Zacznijmy od podstawowego zastosowania jakim jest oczyszczenie włosów, bo do tego został stworzony ten szampon. Przyznaje, że bardzo rzadko tak go wykorzystuje, ponieważ najlepiej sprawdza się on w przypadku krótkich włosów. Nie pieni się on, ale bardzo łatwo rozprowadza i oczyszcza. Spłukiwanie jego jest bardzo szybkie i to jest największa zaleta jego oraz to, że jest delikatny. Niestety potrafi pozostawić szorstkie włosy, więc odżywka jest niezbędna po jego zastosowaniu. Najczęściej jednak sięgam po niego jeśli chodzi o pielęgnację moich rzęs, a przy tym oczyszczenie twarzy. Pianka idealnie rozprowadza się po skórze, sprawia wrażenie jakby była tłusta, ale tak nie jest. Oczyszcza sprawnie skórę i pozostawia ją nawilżoną. Jeśli chodzi o rzęsy, a dokładnie o przedłużane rzęsy to jest bezpieczny dla nich i nie powoduje, że będą się odklejać. Idealnie je oczyszcza przy tym nie osłabiając ich i nie rozpuszczając kleju. Jest to świetne rozwiązanie dla osób stosujących przedłużanie. Istotne jest również, że z racji przeznaczenia dla dzieci nie powoduje podrażnienia oczu, ani szczypania po dostaniu się produktu do oka. Możemy również stosować go do czyszczenia pędzli, jest dla nich bardzo delikatny, ale ze względu na konsystencję pianki jest w tym przypadku mało wydajny. Polecam wypróbować, bo fajnie działa i jest wygodny w zastosowaniu.

Cena ok. 16 zł

✓konsystencja ✓bezzapachowy ✓oczyszczenie 
✓łatwość spłukiwania

✓nie szczypie w oczu ✓cenaA Ty jakie masz jeszcze przeznaczenie dla szamponów do włosów? 

Miłego dnia!

Aleksandra Anna


6 komentarzy:

 1. Miałam tylko jeden szampon dla dzieci, Babydream, ale na moich włosach się nie sprawdził, więc zużyłam do mycia pędzli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również stosowałam szampon Babydream zarówno na włosy i do mycia pędzli i fajnie się sprawdzał :)

   Usuń
 2. Moja córka ma ten szampon w piance i jest super też raz umyłam sobie nim głowę i na prawdę byłam zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiedziałam, że mają w swojej ofercie produkt w takiej formie..

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger