listopada 28, 2018

Czy kursy internetowe są dobrym źródłem wiedzy? Konkurs.

Szkolenia, kursy i ogólny temat rozwoju osobistego nie jest mi obcy i często korzystam z dodatkowego źródła wiedzy zarówno w życiu zawodowym jak i w swoich pasjach. Doskonalenie w danej dziedzinie jest ważnym aspektem dla każdego człowieka, ale nie oszukujmy się, kto po skończonych studiach poświęca kolejne lata na naukę - oczywiście jeśli dany zawód tego nie wymaga. A co jeśli chcemy zdobyć nowe kwalifikacje, ale nie kosztem kolejnych lat studiów? Na szczęście są rozwiązania, które pozwolą zrealizować to ograniczając czas, a dodatkowo nie wychodząc z domu. Przedstawię Ci szczegóły, a dodatkowo razem z Centrum Rozwoju Personalnego mamy KONKURS.


konkurs, kurs e-learning, kurs internetowy   Od dawna chciałam pogłębić swoją wiedzę z zakresu marketingu, a dokładnie o social mediach. Przeglądając stronę Centrum Rozwoju Personalnego trafiłam na kurs "Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji" i wiedziałam od razu, że chce zrealizować ten kurs. No dobrze, ale skąd pewność, że za wydane pieniądze dostaniemy oczekiwaną i rzetelną wiedzę? W przypadku CRP po ukończeniu kursu dostajemy zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej oraz dyplom, stąd mamy pewność, że kursy są profesjonalne i na wysokim poziomie. Platforma oferuje nam bogaty wybór szkoleń w różnych dziedzinach m.in. kosmetyczne, rozwój osobisty, prawo czy kursy hobbistyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. 
   Po wykupieniu kursu dostajemy dostęp do swojego konta na platformie, gdzie znajdziemy na nim swoje e-learningi oraz możemy śledzić postępy. Jak wyglądają kursy? Każde szkolenie podzielony jest na kilka modułów zawierających teorię, a na końcu znajdziemy pytania kontrolne. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ możemy za każdym razem na bieżąco kontrolować swoją wiedzę i ewentualnie powtórzyć materiał. Po zakończonym module mamy test sprawdzający przyswojoną wiedzę, mamy możliwość powtórzenia go wielokrotnie w zależności od otrzymanych wyników. Do każdego modułu możemy wracać kiedy tylko chcemy, co umożliwia powtarzanie materiału.
  Cały kurs stworzony jest w przejrzysty sposób i łatwy w odbiorze. Korzystanie z platformy jest bardzo przyjemne, mamy szybki i prosty dostęp do naszych kursów, a przede wszystkim CRP oferuje nam ogromny zakres tematyki. Zdecydowanie polecam korzystanie z internetowych e-learningów, ale na platformach, które oferują nam certyfikaty i dyplomy ukończenia. Informacje zawarte w materiałach są obszerne i zawierają dużą dawkę wiedzy, a przy tym oszczędzamy czas, ponieważ możemy wykonać je w wolnej chwili w domu, w pełnym skupieniu. 

Korzystasz z kursów e-learningowych? Jestem ciekawa Twojego zdania o takiej formie szkoleń.


Zabawa konkursowa


Razem z Centrum Rozwoju Personalnego chcemy obdarować może właśnie Ciebie kursem. Jakim? Takim, który sobie wybierzesz. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że odpowiesz w komentarzu na pytanie.

Jakiej dziedziny kurs internetowy najbardziej Ciebie interesuje i dlaczego?

Miło będzie jeśli dołączysz do grona obserwatorów bloga oraz polubisz FB strony. 

Na odpowiedzi czekam od dzisiaj 28.11.2018 do 3.12.2018. Spośród przesłanych zgłoszeń wybiorę jedną osobę, która dostanie dostęp do wybranego przez siebie kursu. Wyniki zostaną ogłoszone na FB strony zaczarowana-oczarowana.pl.

Powodzenia!


Miłego dnia! 
Aleksandra Anna

9 komentarzy:

 1. Wybrałabym kurs specjalista ds. Marketingu. Na pewno poszerzyłby moje kompetencje i uzupełnił posiadaną wiedzę. Byłby bardzo przydatny w pracy, aby tworzyć najlepsze oferty i strategie produktowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mi cięzko uczyć się przez internet, wole kursy gdzie jestem obecna w jakiejś szkole, biurze itp ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam wrażenie, że online często wiedza jest trochę bardziej aktualna, szczególnie w takich dziedzinach jak technologie czy marketing.

   Usuń
 3. robiłam jeden kurs przez inrenet i bardzo dobrze go wspominam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z jakiej dziedziny jeśli mogę widzieć? Pytam, bo często mówi się, że czegoś online, przed ekranem nie da się nauczyć.

   Usuń
 4. Dzień dobry grudniowo :)
  W ostatnim czasie mocno stawiam na swój rozwój i doskonalenie się - w różnorakich dziedzinach. Propozycję "Centrum Rozwoju Personalnego" we Wrocławiu przejrzałam dokładnie i wybrałam dla siebie kurs, którego tytuł to "Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja w jednostce organizacyjnej", czyli taki, który ściśle jest powiązany z kierunkiem jaki studiuję - administracją. Zawartość kursu jest zróżnicowana i ciekawa, dlatego z chęcią wzięłabym w nim udział. W sierpniu - po obronie licencjatu, chcę rozpocząć pracę w swoim zawodzie, więc wiedza i umiejętności jakie zdobędę biorąc udział w kursie na pewno będą przydatne i niezbędne do pracy w administracji (urzędzie), gdzie z zarządzaniem dokumentacją ma do czynienia każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

  Bloga obserwuję od dawna, a stronę fb właśnie polubiłam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś nigdy nie robiłam kursu przez internet :D

  OdpowiedzUsuń
 6. To centrum brzmi bardzo ciekawie, na pewno się zapiszę w rozsądnym czasie. Pozdrawiam jak najserdeczniej i zapraszam na moją stronę Teraz moda.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście że są. Trzeba tylko wiedzieć, który kupić, albo z którego darmowego korzystać.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger