czerwca 06, 2017

12 MIESIĘCY AKTYWNEGO BLOGERA. Podsumowanie Maj

Wyzwanie, 12 MIESIĘCY AKTYWNEGO BLOGERA

Kolejny miesiąc za nami i wielkimi krokami zbliżamy się do połowy  zabawy. Ostatni miesiąc to dwa blogerskie wydarzenia Meet Beauty oraz Blog Conference Poznań, a co za tym idzie duża dawka motywacji i inspiracji. Jestem bardzo ciekawa jak przedstawiają się liczbowo nasze majowe wpisy.


Kolejni twórcy dołączają do akcji co mnie bardzo cieszy i motywuje. Gratulacje dla dziewczyn trzymających cały czas poziom jeśli chodzi o ilość wpisów. Choć da się zauważyć wahające statystyki w ilości wpisów z miesiąca na miesiąc, to tak czy inaczej cały czas podążamy do przodu. Czas na liczby i podsumowania.
 
MAJ:
 
45 wpisów
 
22 wpisów
 
15 wpisów
 
10 wpisów
 
8 wpisów
 
7 wpisów
 
6 wpisy
 
4 wpisów
 
3 wpisy
 
2 wpis
 
1 wpisy
 
Mi udało się stworzyć w maju 6 wpisów, a to oznacza wzrost formy i motywacji do działania. Mam nadzieję, że nie opuści mnie, a ilość wzrośnie do założonej w planie całej zabawy.
Tym razem podarunek wybrany zostanie w drodze losowania, do zwycięzcy wysmaruje maila i mam nadzieję, że to będzie przyjemna forma niespodzianki.
 
Nie poddawaj się i twórz dalej z pasja. Kolejny miesiąc przed nami. Jeśli chcesz się przyłączyć do akcji zajrzyj tutaj po szczegóły i zostaw komentarz. Dodatkowo, jeśli masz ochotę możesz umieścić poniższy baner u siebie na stronie lub wspomnieć o wyzwaniu na fb, aby było nas więcej w efektywnym prowadzeniu bloga.
 
Wyzwanie, 12 MIESIĘCY AKTYWNEGO BLOGERA

 
 
Miłego dnia !
Aleksandra Anna

10 komentarzy:

 1. Ciekawy wpis. Fajnie, że trzymacie poziom jeśli chodzi o posty :D


  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. To u Ciebie podjęłam to wyzwanie! :D Bo zgubiłam gdzieś Twojego bloga, zoabserwowłam, a i tak nie mogłam go znaleźć :D Ja od początku roku staram się chociaż te 8 wpisów mieć, to moje minimum właśnie dzięki Twojemu wyzwaniowi! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiedziałam, że trwa taka akcja. Fajny sposób na motywacje do dalszego blogowego działania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, Zuzka i Aga! :)
  Trochę się podciągnęłam z postami w tym miesiącu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje zawziętości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznaję że dzięki Tobie staram się te dwa wpisy w tygodniu robić, choć nie zawsze wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżeli jeszcze można to chciałabym się dołączyć. Dopiero zaczynam na nowym blogu, ale daję z siebie wszystko i staram się dawać moim czytelnikom jak najwięcej z siebie

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger