maja 12, 2017

12 MIESIĘCY AKTYWNEGO BLOGERA. PODSUMOWANIE Marzec - kwiecień 

Pamiętasz wyzwanie aktywnego blogera ? Dalej się bawimy, motywujemy i tworzymy. Ostatnie dwa miesiące były całkowicie zwariowane dla mnie i wiele się działo. Przyznaje, było mniej czasu na obowiązki związane ze stroną i zaniedbanie projektu, ale wracam, nadrabiam zaległości i robię podsumowanie ostatnich miesięcy.  Zobacz jak nam poszło.


Jestem niesamowicie zadowolona, że mimo prawie połowy roku to i tak dołączacie do wyzwania i podejmujecie walkę. Choć da się zauważyć, że ostatnie dwa miesiące były ciężkie nie tylko dla mnie i zastój w blogosferze zapanował, jednak najważniejsze to podnieść się, zacisnąć zęby i pisać. Czas na liczby i podsumowania.  
 


Mi udało się stworzyć w marcu 6 wpisów, natomiast w kwietniu jedynie 3. Zdecydowanie tendencja spadkowa i daleka od osiągnięcia założonego celu. Jednak to nie jest najważniejsze, ważne jest by poprawić to co nie wyszło tak jak chcesz i dążyć do celu.

Tym razem skromne upominki wędrują do Zuzy – ZuzkaPisze oraz Ani – PurpurowyKsiężyc. Gratuluje i już smaruje do Was maile.
 
Nie poddawaj się i twórz dalej z pasja. Kolejny miesiąc przed nami. Jeśli chcesz się przyłączyć do akcji zajrzyj tutaj po szczegóły i zostaw komentarz. Dodatkowo, jeśli masz ochotę możesz umieścić poniższy baner u siebie na stronie lub wspomnieć o wyzwaniu na fb, aby było nas więcej w efektywnym prowadzeniu bloga.
 

 
 

Miłego dnia !
Aleksandra Anna

5 komentarzy:

 1. Dziękuję i czekam na maila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nawet nie słyszalłam o tej akcji, ale bardzo fajna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę opadłam. Mam nadzieję, że w taką piękną pogodę będę miała więcej motywacji.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie brałam udziału w tym przedsięwzięciu, ale fajna to sprawa :D
  Ja zawsze się staram pisać 2 posty w tygodniu, niestety przez wzgląd na pracę zawodową muszę oba napisac w weekend, bo w tygodniu nie mam czasu ani trochę na takie rzeczy, ale pisanie 2 w weekend rozwiązuje moj problem, bo jeden post się pojawia w weekend, a jeden w dzień tygodnia i Czytelnicy nie czują się opuszczeni :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger