marca 03, 2017

Upominki ze wspomnieniami na każdą okazję


Przyznaje się ! I to chyba już obsesja. Mam bzika na punkcie zdjęć pod każdą postacią. A szczególnie jeśli możemy w oryginalny sposób obdarować drugą osobę malowanymi wspomnieniami. Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na dzień kobiet lub dzień mężczyzn ? No to dam Ci podpowiedź last minute.

Kubki, koszulki, gadżety


Jest to już na szeroką skalę znany pomysł na prezent, lecz mimo wszystko na czasie i chyba nigdy się nie znudzi. Fotokubek, koszulka ze zdjęciem czy poduszka to dodatki, które podczas codziennych czynności przypominają Ci o osobie, która obdarowała tym upominkiem, ale również o sytuacji, miejscu i okolicznościach w jakim powstało zdjęcie. Uśmiech sam pojawia się na twarzy, gdy widzimy upominek, który świadczy o zaangażowaniu drugiej osoby w sprawienie nam przyjemności.  Jednym z gadżetów jaki posiadam są puzzle ze zdjęciem, to idealne połączenie spędzenia wolnego czasu z przyjemnością jaką mamy podczas patrzenia na tworzący się obraz.   


Fotoobraz na płótnie


To dla mnie nowość, bo wcześniej nie słyszałam o takiej formie wspomnień, która jest ogólnodostępna. Od razu pomyślałam, że chcę mieć taką pamiątkę, bo to najlepsze zdobienie wnętrza. Jest kilka opcji do wyboru jeśli chodzi o rodzaj obrazu jaki możemy zamówić, więc jest szansa na dopasowanie indywidualnych upodobań. Taki rodzaj upominku może znacznie ozdobić wnętrze mieszkania i być wspaniałą pamiątką z ważnych wydarzeń naszego życia. Format dopasowujesz według własnych oczekiwań, a także wybierasz kształt w jakim chcesz mieć swój obraz. 

Jestem ciekawa czy korzystasz z takich form upominków i czy lubisz spersonalizowane dodatki ze zdjęciami ? Wszystkie wyżej wymienione gadżety znajdziesz na www.foto4u.plMiłego dnia !

Aleksandra Anna 

7 komentarzy:

 1. A ja od roku nie mogę się wybrać do fotografa by wywołać zdjęcia :D Taki leń ze mnie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeśli chodzi o spersonalizowane dodatki to jestem jak najbardziej na tak :)

   Usuń
 2. Moim zdaniem świetne pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. obraz na płótnie ze zdjęcia podarowałam kiedyś swojemu chłopakowi

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjny pomysł na spersonalizowane prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może faktycznie skuszę się na taki kubek :P

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger