listopada 14, 2016

Jak odzyskać zadłużenie ? Krótka historia ku przestrodze.
Historia nie dotknęła mnie osobiście, ale moich znajomych, jednak jest to taki temat o którym warto troszkę napisać, by wiedzieć, gdzie szukać pomocy w podobnych przypadkach. Ludzie są różni i różne mają intencje, dlatego zdarzają się niestety przypadki oszustw czy problematycznych dłużników. Gdzie szukać wtedy pomocy ? Najlepiej znaleźć kogoś, kto zna się na egzekwowaniu należności oraz potrafi pomóc w problemie. W przypadku poniższej historii tematem zajął się windykator, uczciwa i działająca zgodnie z prawem firma, a przy tym skuteczna. Jeśli masz problemy z odzyskaniem swoich należności zapoznaj się ze wskazówkami jak postępować.


Nieuczciwy klient

___________________________________________________________

Moi znajomi mają firmę, która świadczy usługi dla innych, w większości są to klienci stali, którzy wywiązują się z umów, ale również trafiają się nowi nabywcy dla których w taki sam sposób usługa jest wykonywana. Pewnego dnia została podpisana umowa właśnie z takim klientem, usługa była wykonana w terminie i jakości zgodnie z ustaleniami, jednak jedna rzecz nie została zrealizowana – zapłata. Pierwszą drogą było upominanie odbiorcy, prośby o zapłatę, ale nic nie pomagały w wyegzekwowaniu należności. Brak jakiegokolwiek efektu spowodował, że znajomi zaczęli szukać pomocy w kancelarii u windykatora. Zanim trafili na osobę, która im pomogła przeprowadzili rozeznanie na rynku, by była to rzetelna firma. Po przedstawianiu sytuacji, ustalili warunki w jakich ma się odbyć egzekwowanie zadłużenia i pozwolili działać. Sami walczyli z odzyskaniem pieniędzy przez 4-5 miesięcy, natomiast z pomocą windykatora należności wróciły do nich bardzo szybko. Sama usługa została wykonana zgodnie z przepisami w oparciu o negocjacje.


Wilk syty i owca cała

___________________________________________________________

Ta krótka historia pokazuje, że warto korzystać z usług fachowców, który znają się na wykonywanym przez nich zadaniu. Sami nie zawsze jesteśmy w stanie wyegzekwować efekt jakiego się spodziewamy, a poświęcenie czasu jedynie na jednej sprawie może spowodować straty na innym gruncie. Windykatorów nie należy się bać, jeśli jest to firma sumiennie wykonująca swoje zadanie zgodnie z kodeksem etycznym jedynie może pomóc nam w naszych problemach.  Negocjacje osób trzecich zazwyczaj lepiej wpływają na zadłużonego i pozwalają w sprawny sposób odzyskać to z czym zalega. Kancelaria do której zgłosili się znajomi cieszy się długoletnim starzem w rozwiązywaniu podobnych spraw. Ma doświadczenie w rozmowach, negocjacjach oraz egzekwowaniu nalężności tak by klient był usatysfakcjonowany oraz cały proces przebiegał zgodnie z kodeksem etycznym. Firma dodatkowo zajmuje się pomocą w uzyskaniu odszkodowania nawet w przypadku spraw samochodowych. Mam nadzieję, że nie będziesz mieć konieczności korzystania z takich usług, a jeśli przydarzył Ci się ten problem warto udać się do odpowiedniego miejsca.


Miłego dnia !

Aleksandra Anna

2 komentarze:

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger