kwietnia 04, 2022

Małe blogowe rewolucje...

Patchwork Family blog


Zmiany, zmiany, zmiany... Tak od jakiegoś czasu określam swoje życie, a to przekłada się na ten kącik, którym jest ten blog. Życie prywatne przyniosło mi wiele zmian, pisanie na dłuższy czas zeszło na dalszy plan, nie miałam czasu, ale głównie przyjemności z tego, ani chęci do tworzenia. Ostatni wpis był ponad rok temu i przyznam, że myślałam, że to będzie dosłownie ten ostatni post, jednak wiosna przyniosła nową energię i motywacje, tak jest nowa nazwa, nowy wygląd i głowa pełna pomysłów, ale po kolei. 

Co spowodowało, że wróciłam do prowadzenia bloga? Można nazwać to impulsem lub tęsknotą za tworzeniem treści, szczególnie, że od dłuższego czasu co chwila napływały mi do głowy nowe pomysły, które chciałam tu umieścić. Trzeba było zrobić pierwszy krok, a później kolejne i tak ponownie zaczęłam odczuwać przyjemność z pisania. To samo miejsce, ale ze zmianami, nowa nazwa, więcej treści jakie się pojawią oraz nowe logo. 

Czemu nie ma już zaczarowanej-oczarowanej? W momencie kiedy moje chęci do prowadzenia bloga odeszły postanowiłam zrezygnować z domeny i wrócić do tradycyjnej blogspotowej wersji, a w tak zwanym międzyczasie mój stary adres został wykupiony przez kogoś innego. Czy żałuję? Nie, stara nazwa była wymyślona spontanicznie i przez dłuższy czas była dla mnie w porządku, ale z czasem nie czułam się z nią dobrze. Chciałam zmiany, czegoś co będę czuła całkowicie i będzie nawiązywać do mojego życia oraz będzie spójne ze mną i z moją patchworkową rodzinką, z którą również będą związane pojawiające się tu treści. Tak właśnie powstał adres dwojewetroje. Zaczynając związek z moim obecnym narzeczonym i wiedząc, że jest ojcem wychowującym synka, nie wiedziałam jak wygląda życie na co dzień z 6-cio latkiem. Wcześniejszy mój status to panienka bez dzieci. Przyznam, że szukając informacji o rodzinach patchworkowych w internecie nie ma za wiele wskazówek. Po długim czasie związku wypracowaliśmy swój porządek w relacji i chciałam też troszkę swoich doświadczeń Ci przekazać. Stąd takie zmiany. 

Co z dotychczasowymi treściami? Nic się nie zmieni, dalej będą pojawiać się kobiece tematy, bo tak jak napisałam całość opisuje mnie. Wiem, że jeśli zaglądasz tutaj od dawna to nadal znajdziesz coś dla siebie, a jak jesteś pierwszy raz to zapraszam rozgość się i mam nadzieję, że to co tu przeczytasz to będzie to czego szukasz.


Pozdrawiam,

Aleksandra 

6 komentarzy:

 1. Powodzenia we wszystkim. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli mówisz, że w życiu się ustabilizowało i jest czas na powrót do nas 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jak zawsze dzieje się wiele i oby tak zostało, ale brakowało mi tego czasu spędzonego z Wami, a nowa energia nakręca do działania :)

   Usuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger