czerwca 25, 2019

Jak dbać o włosy? Trio pielęgnacyjne

Trico Botanica Oczyszczanie i Relaks Lotion

Jak dbacie o swoje włosy? Ja od dłuższego czasu staram się bardzo mocno je pielęgnować i odbudować, ponieważ jak wiadomo rozjaśnione włosy wymagają więcej. Przyznaję, że z produktami do oczyszczania skóry głowy nie miałam wcześniej do czynienia, ale zmieniło się to jakiś czas temu jak poznałam serię oczyszczanie i relaks Trico Botanica. Właśnie o niej chcę Ci troszkę opowiedzieć.Szampon do włosów


Szampon do włosów

Szampon zamknięty jest w małej poręcznej butelce, a jego konsystencja jest idealna, nie ciepnie z dłoni, ani nie jest za gęsty. Jeśli chodzi o zapach to jest on idealnie odświeżający, miętowy, ale przy tym naturalny, nie pozostaje na włosach po zmyciu. Szampon należy do tych, które nie pienią się intensywnie, ale świetnie oczyszczają. Moje włosy po jego zastosowaniu są świeże, bardzo dobrze daje radę ze zmyciem kremu lub maski do włosów. Stosując go nie mam problemów z plątaniem się włosów i z łatwością je rozczesuję.

Cena ok 35zł / 250ml 


Krem do włosów


Krem do skóry głowy

Zamknięty jest w butelce plastikowej z wykręcanym, bardzo wygodnym dozownikiem. Konsystencja jest bardziej lejąca, ale to znacznie ułatwia jego aplikację na skórę głowy. Jeśli chodzi o zapach to jest bardzo przyjemny, ale bardziej wyczuwam go w opakowaniu niż na włosach. Krem stosujemy przed myciem włosów i aplikujemy go na skórę głowy, ma on za zadanie oczyścić i nawilżyć skórę głowy przygotowując ją do kolejnych zabiegów. Dodatkową jego cechą jest łagodzenie stanów zapalnych i podrażnień skóry głowy. Po stosowaniu tego produkty jestem bardzo zadowolona ze stanu mojej skóry, jest ona wyraźnie nawilżona.

Cena ok 35zł / 100ml

Lotion do włosów


Lotion

Lotion zamknięty jest w szklanej butelce z aplikatorem pipetą, co jest bardzo wygodne jeśli chodzi o nakładanie produkty. Zapach jest delikatny, bardzo naturalny, ale przyjemny, nie utrzymuje się na skórze głowy. Produkt aplikujemy na skórę głowy i delikatnie wmasowujemy, nie spłukujemy go. Lotion ma za zadanie pobudzanie wzrostu włosa oraz likwidować podrażnienia skóry głowy. Płyn szybko wchłania się w skórę i wysycha, pozostawiając ją bardzo przyjemną. Nie obciąża włosów w żadnym stopniu i nie powoduje szybszego przetłuszczania się ich. Jest to bardzo dobry produkt.

Cena ok 45zł / 100ml

Lotion

Cała seria mocno przypadła mi do gustu i chętnie będę wracała do tych produktów, a dodatkowo nabrałam ochoty na wypróbowanie innych serii tej marki. Pojemności są bardzo praktyczne i można zabrać je w podróże, ponieważ nie zabierają dużo miejsca w bagażu.


Znasz te produkty? Korzystasz z takich produktów do pielęgnacji włosów?
Miłego dnia 
Aleksandra Anna

8 komentarzy:

 1. Nie znam w ogóle tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że zgrałyśmy się dzisiaj z recenzją tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej serii, ale teraz mam spore zapasy do włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kobiety nie mają lekko w życiu, tyle kosmetyków... :D

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie najlepiej się sprawdził szampon z tej serii do włosów :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger