stycznia 20, 2017

Karnawałowe inspiracje z konkursem w tle.


Karnawał trwa w najlepsze, a ja mam kilka propozycji inspiracji. Jest to czas w którym możemy kontynuować szaleństwo związane z rozpoczęciem nowego roku, a także wybrać się na bale lub tematyczne spotkania z przyjaciółmi. Mi zawsze marzył się bal karnawałowy z maskami i pięknymi sukniami, z pewnością taki pojawi się w moim życiu. Paznokcie i makijaż stanowią całość dopełnienia kreacji jaką mamy na sobie, a karnawał to czas, w którym również możemy zaszaleć i zastosować to na co wcześniej byśmy się nie odważyli. Zobacz moje propozycje i koniecznie poznaj szczegóły konkursu. 
W przypadku paznokci stawiam na klasykę, ale z dodatkiem połyskujących dodatków, Przyciągają mnie odcienie czerni, czerwieni oraz złota.Makijaż w karnawale dla mnie kojarzy się z połyskiem, brokatem oraz odważnymi kolorami. Ma zwracać uwagę i przyciągać spojrzenie, a także powodować, że oczy stają się otwarte oraz hipnotyzujące.
Ubiór to pełna wariacja, ale dominują cekiny i połysk. Ze stonowanymi dodatkami budują pełną całość. 
Lubisz konkursy ?

Do końca stycznia trwa konkurs : Karnawał z NIVEA Hair Volume Care.

Zasady są proste => kupujesz 2 dowolne produkty do stylizacji włosów Nivea i zachowujesz paragon => na stronie konkursu akceptujesz regulamin i odpowiadasz na pytanie => 10.02.2017 zostają ogłoszone wyniki. 

Ja się zgłaszam, a Ty ? Miłego dnia ! 
Aleksandra Anna

Advertisement

6 komentarzy:

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger