Pokazywanie postów oznaczonych etykietą top coat. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą top coat. Pokaż wszystkie posty
Paznokciowy look - Golden Rose w akcji  :)

lutego 23, 2014

Paznokciowy look - Golden Rose w akcji :)

Witajcie ;)


     Ostatnio do mojej kolekcji lakierów dołączył kolejny ulubieniec z Golden Rose z serii Carnival nr 01. Bardzo lubię lakiery tej firmy i na mojej płytce sprawdzają się rewelacyjnie. Niestety moje paznokcie nie tolerują ani lakierów z Essie, których kolory bardzo mi się podobają, ani OPI, za każdym razem gdy miałam pomalowane nimi paznokcie one łamały się, mimo bazy z odżywki z Eveline. Dlatego bardzo ucieszyłam się, gdy okazało się, że kolorystyka lakierów z Rich Color Golden Rose jest zbliżona do odcieni nietolerowanych lakierów :)

     I tak dziś w roli głównej występuje Rich Color nr 47 i Carnival nr 01.



Po nałożeniu na paznokcie swojej ulubionej bazy, w moim przypadku to Eveline z serii twarde paznokcie jak diament, nakładamy lakier o nr 47. I co w nich jest cudowne i na zdjęciu to widać, nałożyłam tylko jedną warstwę lakieru, a krycie jest całkowite. 

     Następnie nakładamy lakier Carnival nr 01. Ja zdecydowałam się na jeden paznokieć. Efekt końcowy widzicie poniżej :)

Lakiery GR stały się moimi ulubionymi za kolorystykę, krycie i trwałość. A jak Wy postrzegacie te lakiery?  Macie, lubicie? Jak podoba Wam się taki pomysł na pazurki?
Paznokciowy look - biel i czerń

lutego 10, 2014

Paznokciowy look - biel i czerń

Witajcie !

       Za oknem szaro, buro, deszczowo i ponuro, dlatego aby dodać troszkę radości chciałabym podzielić się z Wami pomysłem na paznokcie :)
       Wykonanie -  proste, a efekt końcowy robi wrażenie. Moja propozycja utrzymana jest w kolorystyce biało-czarnej, ale to już od Was zależy jakie odcienie wybierzecie. Można przełamać to co się dzieje za oknem pastelami i poczuć Wiosnę :)



       Jedynymi potrzebnymi rzeczami do wykonania tego manicure są dwa lakiery (biały i czarny), baza pod lakier, taśma przeźroczysta i oczywiście nożyczki oraz nabłyszczacz.

      Zaczynamy od nałożenia bazy pod lakier na przygotowana płytkę paznokcia. Po wyschnięciu nakładamy lakier biały na całą powierzchnię paznokcia. Ja  kładę dwie cienkie warstwy lakieru. Szybko schną i dają całkowite krycie.


       Gdy mamy już gotowy podkład z białego lakieru przygotowujemy taśmę. Tniemy 10 małych kawałków taśmy w kształcie prostokątów i wzdłuż krawędzi jednego z dłuższych boków wycinamy asymetryczne trójkąty. Następnie przyklejamy taśmę do suchej płytki paznokcia pod kątem i pokrywamy brzeg, gdzie nie ma taśmy czarnym lakierem. W moim przypadku wystarczyła jedna warstwa.



       Dajemy czas lakierowi do wyschnięcia i w momencie, gdy mamy już pewność, że tak się stało delikatnie odklejamy taśmę z paznokci. Po wszystkim nakładamy nabłyszczacz dla uzyskania lepszego efektu i wcieramy oliwkę by nasze skórki i paznokcie się odżywiły troszkę :)


      Efekt końcowy prezentuje się bardzo ciekawie i robi wrażenie. Paznokcie utrzymane w bieli, ale bez nudy i z małym akcentem fantazji :)



Do wykonania manicure użyłam:

  • baza - odżywka do paznokci Eveline Cosmetics paznokcie lśniące i twarde jak diament
  • lakier biały - wibo nr 1
  • lakier czarny - miss selene nr 160
  • nabłyszczacz - top coat acrylic strong firmy nailene 
  • taśma + nożyczki

       Jak się podoba pomysł na paznokcie? A Wy jakie malowanie lubicie? Jednokolorowe czy połączenie kolorów? 

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie :)
Copyright © DwojeWeTroje , Blogger