lipca 12, 2019

Jak zabezpieczyć włosy przed promieniami słonecznymi?

 Green Tea & Calendula, Leave - In Conditioning Mist, Odżywka bez spłukiwania Zielona herbata i nagietek

Lato to okres kiedy narażamy nasze włosy na promieniowanie słoneczne, dlatego tak ważne jest by zabezpieczyć ich strukturę. Obowiązkowym punktem w mojej pielęgnacji włosów są odżywki w spray'u bez spłukiwania, zazwyczaj oczekuję od niech nawilżenia i bezproblemowego rozczesywania włosów, ale odżywka John Masters Organics zielona herbata i nagietek ma coś więcej i chętnie Ci o niej opowiem.

Poręczne opakowanie


 Green Tea & Calendula, Leave - In Conditioning Mist, Odżywka bez spłukiwania Zielona herbata i nagietek

Spray zamknięty jest w ciemnej butelce, co od razu przykuwa spojrzenie i kusi. Rozpylacz jest idealny, przy aplikacji wydobywamy jedynie przyjemną mgiełkę i odpowiednią ilość produktu, swobodnie możemy dozować produkt na włosach. Zapach jest bardzo przyjemny i lekko wyczuwalny na włosach co dla mnie jest zaletą. Buteleczka jest niewielka, ale produkt jest bardzo wydajny.Odżywka i coś więcej


 Green Tea & Calendula, Leave - In Conditioning Mist, Odżywka bez spłukiwania Zielona herbata i nagietek

Moim rytuałem jest nakładanie odżywek w spray'u po każdym myciu włosów, nie wyobrażam sobie już używania szczotki bez tego akcentu. Głównym powodem jest ułatwienie rozczesywania włosów i nawilżenie ich i tak właśnie jest w przypadku większości produktów bez spłukiwania. Odżywka John Masters bardzo łatwo aplikuje się na włosach dzięki idealnemu dozownikowi, który idealnie rozpyla produkt na włosach. Włosy od razu można z łatwością rozczesać i nie plączą się ani troszkę. Po zastosowaniu włosy w dotyku są miękkie i wyraźnie nawilżone, a dodatkowo wygładzone, taki efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. To również ma wiele innych odżywek bez spłukiwania, a co wyjątkowego ma marka John Masters? Ochronę przed promieniami słonecznymi i za to najbardziej lubię to małe cudo. Okres wakacyjny zawsze daje w kość moim włosom, a dzięki niemu wiem, że moje pasma są bezpieczne. Najistotniejszą zaletą jest brak obciążenia włosów, czego najbardziej obawiałam się na moich cienkich włosach. Na szczęście nie ma takiego efektu i z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt.Cena ok 145 zł


✓ułatwia rozczesywanie ✓nawilżenie  ✓odżywienie  ✓aplikacja   
✓zapach  
✓ochrona przed słońcem 


Miłego dnia!
Aleksandra Anna

6 komentarzy:

 1. Coś dla moich włosów. Latem taka ochrona jest bardzo ważna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam do tej pory jeszcze żadnego kosmetyku tej marki, chociaż słyszałam już co nie co o nich. Muszę rozejrzeć się w asortymencie. Koniecznie! Choć żadnych braków kosmetycznych nie odczuwam.. :) kosmetyczna wariatka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że tak jak stosuję wysokie filtry na twarz tak o włosy niestety nie dbam. Ale lubię odżywki bez spłukiwania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz słyszę o tej marce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cena tego cudeńka trochę odstrasza, ale ochrona przed promieniowaniem jest bardzo ważna

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.

Copyright © DwojeWeTroje , Blogger